Veličina fonta: +

    Golden Rose lipstick : nijansa 113

    Prvo bih  htijela reći da o Golden Rose ruževima imam samo riječi hvale.To su ruževi izvrsne pigmentacije,širokog raspona nijansi,smiješne cijene i super postojanosti.Ovo je moja najdraža fuksija nijansa koju posjedujem,te kojoj nije potrebno mnogo  make-up-a da zablista.2012-07-27 14.02.022012-07-27 14.02.212012-07-27 14.02.462012-07-27 14.03.10

     

    http://mypreciusmakeup.blogspot.com/2012-07-27 14.05.41

    0
    MUA (Make Up Academy) Haul - Part III.
    Revlon Colorstay foundation - review i swatchevi

    Povezani postovi

     

    Komentari (2)

    This comment was minimized by the moderator on the site

    Jako mi se svida ruz. jos nisam ni jedan njihovo ruz probala ali trebala bi kupiti jer nisu skupi

     
    This comment was minimized by the moderator on the site

    Ja sam ispočetka bila malo skeptična prema ovim ruževima ali kada sam ih počela koristiti shvatila sam da su bolji od mnogo skupljih brendova :)
    Jednino što mi se ne sviđa je to što ne stoje baš čvrsto u ambalaži,pa se mogu malo rubovi...

    Ja sam ispočetka bila malo skeptična prema ovim ruževima ali kada sam ih počela koristiti shvatila sam da su bolji od mnogo skupljih brendova :)
    Jednino što mi se ne sviđa je to što ne stoje baš čvrsto u ambalaži,pa se mogu malo rubovi ucrtati,međutim što se tiče kvaliteta samog proizvoda,tu su vrhunski

    Pročitaj više
     
    There are no comments posted here yet

    Komentiraj

    1. Posting comment as a guest.
    Attachment (0 / 3)
    Share Your Location