Lagano stilsko balansiranje između punka i ženstvenosti dešava se na rajfovima koje su isfurale članice visokog britanskog društva. Sve skupa podsjeća na krunu, no ženskasti štih smanjuju te zakovice, simbol punk subkulture.
Na taj način moderno nas doba podsjeća na eklektičan karakter koji danas štujemo. Jer ako je nešto previše definirano, dodaj mu još par stilova, miksaj i skini s trona. Uostalom, royal i punk dolaze iz iste zemlje – Velika Britanija može se pohvaliti s obje priče. No, danas ovaj buntovan glamur, podvrtan otrovno zelenim satenom, definira talijanska manekenka Vittoria Ceretti i to za – kineski Vogue. Ipak je to novo bogato tržište, pa je i njih osvojila moda sa svih strana svijeta.
Kineskinjama željnima chic dodataka i zapadnjačkih brendova slavni modno magazin donosi i Celine, Chanel, Loewe… osim Prade tu su i sva ta najpoželjnija imena. Krojevi su bazični, no boje snažne. Ima tu čak i crne kože i tila, ali i zatvorenih krojeva, sve do vrata. Styling ovog predivnog editorijala potpisuje Anders Sølvsten Thomsen.